שטיפה בלחץ גבוה

 
 
מים יכולים להיות רגועים או סוערים, מלטפים או מכים. כמו כן, הם משמשים גם כחומר ממס, אשר – בהינתן מספיק כוח וזמן – יחליש ויפרק גם חומרים חזקים ביותר. אלו הם בדיוק העקרונות העומדים מאחורי שירותי שטיפה בלחץ גבוה. בטבע תהליך ה"ניקוי" של המים יכול לארוך מאות ואלפי שנים במקרים מסוימים, אולם באמצעות עזרים טכנולוגיים הקיימים ברשותנו היום, ניתן ליצור לחץ מים עצום ולהשתמש בו על מנת להחיש את פעולתם של המים, להשגת תוצאות מידיות. זרם המים הנורה בלחץ גבוה ומדויק מביא להסרה של לכלוכים עקשניים ולניקיון ממשטחים וגופים שונים, ברמה שלא הכרתם!

ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית בע"מ רואה עצמה מחויבת להעניק ללקוחותיה פתרונות מלאים ואיכותיים בתחום הניקוי והצביעה התעשייתית. לשם כך מעמידה החברה לשירות לקוחותיה את המילה האחרונה בטכנולוגיה ומפעילה צוות עובדים מקצועיים ומסורים, שערוכים לספק מענה לכל פרויקט, בכל סדר גודל, לפי דרישה.

החברה מתמחה בשטיפה בלחץ, תוך שימוש בחומרים שונים לפי הצורך. כל העבודות מבוצעת בהתאם לתקנים המחמירים בענף, בארץ ובחו"ל. בהתאם לסוג הפרויקט ולדרישותיו, העבודה מתבצעת באתר הלקוח, ובמקרה הצורך, כאשר הדבר אפשרי, מתבצעות עבודות גם במפעלי החברה, באשקלון ובמושב שחר.
 

בטיחות לפני הכול

 
שטיפה בלחץ היא עבודה למקצוענים. כאשר מדובר בציוד כה רב עוצמה, נדרשים אמצעי בטיחות וידע מקצועי רב על מנת לבצע את העבודה ביעילות ובבטחה. תקלה בביצוע יכולה להביא לא רק לנזקים לציוד ולרכוש, אלא גם לסכן חיי אדם ואת בריאותם. ברנס עובדת בהתאם לכל דרישות הבטיחות ועובדיה מנוסים בפיקוח ובשמירה על כל היבטי הבטיחות, על מנת שהעבודה תושלם על הצד הטוב ביותר, ללא תקלות מיותרות.
 
מעוניינים בשירותי שטיפה בלחץ, או בהכנה לצביעה תעשייתית?
חייגו עוד היום לברנס וקבלו הצעת מחיר עם רווח נקי!
072-3226511
 
שטיפה בלחץ גבוה