שאיבת חול

 

מה כוללת עבודת שאיבת חול?

 
 
  • עבודות שאיבת חול מספקות כל דבר שקשור בהעברת חול ממקום למקום. לעתים מדובר בהעברת ממקום אחד למשנהו כמו למשל בין מקומות עבודה, או אתרי בנייה ולעתים מדובר על סילוק חול ממקום בו הוא לא רצוי. ניתן לשאוב חול בכל מיני גבהים וההעמסה של החול על גבי המשאיות המיועדות מותאמת ומאפשרת העברה של כמות גדולה מאוד בבת אחת כאשר העבודה נעשית במקצועיות רבה.
  • שאיבת חול הכרחית אם רוצים למלא בורות ספיגה. בורות ספיגה הם בורות שאליהן מתנקז פסולת של אזור מסוים שיכול להיות בניין מגורים, תחנת דלק, את בנייה, עסק, מפעל ועוד. הפסולת שמנוקזת לבור הספיגה פוגע באדמה אך עדיין אין פתרון אחר והחול שנכנס לבורות האלו סופח אליו את הנוזלים וכך ניתן לפנות את הבור.
 
מחפשים שירותי שאיבת חול מקצועיים?
אתם בדיוק במקום הנכון.

ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית מתמחה בשאיבת חול ממרתפים ומשטחי בנייה באמצעות הציוד המתקדם ביותר.
לפרטים נוספים ולהזמנת שירות חייגו עכשיו

 
שאיבת חול עם ציוד מתקדם
 

שאיבת חול נדרשת במקרים הבאים

 
 
הצטברות של חול באזורי בנייה – כאשר מבצעים עבודות בנייה בשטח פתוח ומצטבר בשטח הרבה מאוד חול, צריך לפנות את החול הזה לטובת המשך הבנייה בתנאים אופטימליים.הצטברות חול במרתפים ובשטחים סגורים – לעתים, במהלך ביצוע עבודות בנייה מצטבר חול בתוך המבנה עצמו, ומפריע להמשך התקין של העבודות. את החול הזה צריך לפנות, והדרך היחידה שבאמת מביאה לניקוי מושלם היא שאיבה שלו.
 
 

איך מתבצעת השאיבה?

 
שאיבת חול מתבצעת באמצעות משאבות מיוחדות המבוססות על מדחס נייד חזק במיוחד ועל מכל גדול לאחסון החול שנשאב. המשאבות החדשניות של היום מסוגלות לשאוב חול כמעט מכל שטח, לרבות שטחים שהגישה אליהם קשה. עם הפעלת המשאבה כל החול נשאב פנימה ועובר אל מכל האחסון, כך שניקוי השטח מאופן מלא מתבצע במהירות וביעילות כאחד.
 

ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית לשירותכם

 
אם אתם מחפשים שירותי שאיבת חול מקצועיים, המתבצעים באמצעות המשאבות המתקדמות ביותר שקיימות היום בתחום, ואם אתם רוצים להבטיח ככל שרק אפשר שהשטח בו אתם עובדים או נמצאים יהיה באמת נקי מחול – משאבות החול והשירותיות של ברנס כאן לשירותכם.

אנו מציעים שירותי שאיבת חול לקבלנים, לחברות בנייה וללקוחות פרטיים, ומתחייבים למתן שירות מקיף הכולל שאיבה של כל החול מהשטח על מנת שניתן יהיה להשלים את העבודות בצורה האופטימלית.

השירות שלנו ניתן על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, והצוות שלנו זמין עבורכם לכל שאלה או בעיה, ומעדכן אתכם בשלבי העבודה השונים.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי שאיבת חול מתקדמים – צרו עמנו קשר טלפוני
או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.