רצפת אפוקסי

 
 
מעוניינים בריצוף איכותי, עמיד לשנים וקל לתחזוקה? רצפת אפוקסי מהווה פתרון מצוין הן עבור מפעלי תעשייה, הן עבור אולמות אירועים והן עבור בתים ודירות.

חברת ברנס מתמחה בהנחת ציפויי אפוקסי לרצפות, ומבצעת עבודה איכותית ברמת גימור גבוהה במיוחד. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

כל לקוחות החברה נהנים מיתרונות בולטים:

  • ותק של מעל 25 שנים בענף
  • עבודה בשיטות המתקדמות ביותר
  • שימוש בחומרים שעומדים בתווי תקן מחמירים
  • אנשי מקצוע מובילים ומקצועיים
 
מעוניינים ברצפת אפוקסי? למידע ולהצעת מחיר חייגו למספר 072-3226511
 
ברנס ניקוי חול - הכנה לרצפת אפוקסי
פרויקט התקנת רצפת אפוקסי
רצפת אפוקסי - מסדרון
ברנס רצפת אפוקסי
ציפוי אפוקסי אפור מבריק
רצפת אפוקסי אפורה ומבריקה
צביעת מדרגות בציפוי אפוקסי
ברנס ניקוי חול - ציפוי אפוקסי אפור במסדרון
מדרגות לפני הצביעה בציפוי אפוקסי
ריצפת אפוקסי - ברנס ניקוי חול
פרויקט רצפת אפוקסי
רצפת אפוקסי בהירה
[ עמוד 1 מתוך 2 ]הבא
 

כל היתרונות של רצפות אפוקסי

 
רצפות האפוקסי מתאפיינות במראה מבריק ואסתטי, שנשמר לאורך זמן. חומר האפוקסי אינו סופג מים, ואוטם ביעילות כל חריץ ברצפה, ולכן הכיסוי נשמר לאורך זמן רב מבלי שהמראה שלו ייפגע. את הכיסוי הזה ניתן להוסיף על מגוון סוגי רצפות, ועל פי רוב מוסיפים אותו על רצפת בטון. רצפת אםוקסי ניתן לעצב במבחר גדול של צבעים, שלא ידהו ולא ייפגעו עם הזמן. מעבר לזאת, חומר זה אינו מחלחל למי התהום, ולכן עומד בתקנים של המשרד להגנת הסביבה. האפוקסי מאפשר לכסות שטחים נרחבים בזמן קצר, ובכך לחסוך בעלויות ובזמן.
 

שימושיהן של רצפות אפוקסי

 
רצפות בציפוי אפוקסי מתאימות למגוון רחב של שימושים – כיסויי רצפה עבור הולכי רגל, משטחי העמסה ופריקה, מתקנים לרכבים ועוד. בזכות העמידות הגבוהה של החומר, רצפות אפוקסי פופולריות במיוחד במבנים ציבוריים ובמשרדים הומי אדם. ניתן לפגוש אותם גם במתקני תעשייה רבים, וזאת בשל המהירות והיעילות שבה ניתן להניח את כיסוי הרצפה הזה. גם אולמות אירועים ומקומות בילוי אחרים רואים במוצר זה פתרון ריצוף מושלם – הן בהיבט האסתטי והן בהיבט התחזוקה הפשוטה.

חברת ברנס שמחה להעמיד לרשות לקוחותיה ניסיון רב בביצוע כיסויי רצפות אפוקסי, והיא מבצעת כל משימה במהירות וברמת גימור גבוהה במיוחד.