ציפוי מגן - הגנה מלאה למוצרים שלכם

 
 
ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית מיישמת ציפוי מגן, הן חיצוניים והן פנימיים, על מגוון רחב של מוצרים ובאיכות מצטיינת:
 
 
  • צינורות
  • מכלים
  • בריכות
 
 
 
  • כלונסאות
  • קונסטרוקציות ועוד..
 
 
 
 
ניתן לבצע ציפוי מגן על גבי מוצרים חדשים וישנים כאחד, ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר בזכות איכות החומרים בהם אנו משתמשים.
כל הציפויים מיוצרים על פי כל תקני הבטיחות והדרישות המחמירות, ומבטיחים עמידות ואטימות מקסימליות לאורך זמן.
 
להגנה מושלמת על מוצריכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חייגו והזמינו ציפויי מגן מקצועיים:
 

ציפוי מגן – הסוגים השונים

 
ציפויי המגן מיוצרים מאלומיניום, מאבץ ומחומרים נוספים – בהתאם לאופי המוצר ולהעדפות הלקוח. העבודה מתבצעת באמצעות התזה ועל ידי צוות מומחים בתחום, שמקפיד על ביצוע מדויק של העבודה עד הפרטים הקטנים ביותר. ההתזה נעשית בהתאם למפרטי העובי וההתחברות המקובלים, תוך שימת דגש מיוחד על ביצועה בדיוק על פי התקן.
 
ציפוי מגן אבץ מסוג זה מיועד לחלקים שלא ניתן להכניס אותם לתהליך של גלוון חם מחשש לנזק שייגרם להם כתוצאה מכך ו/או בשל המשקל הרב או הגודל שלהם, שאינם מאפשרים ביצוע של גלוון בטבילה. ציפוי מגן זה מתבצע בהתזה, ומספק כיסוי מלא לחלק האמור.
 

ציפוי מגן אלומיניום

 
משמש בעיקר להגנה על מכלים ומתקנים גדולים, ומיועד בעיקר למניעת היווצרות של חלודה ופגמי צבע. מדובר בחמצון המתבצע באמצעות זרם חשמלי, תהליך אשר מבטיח שהציפוי לא ייפול, לא יחליד ולא יתקלף. כאשר הוא מיושם על גגות – ציפוי מגן מאלומיניום מבטיח בידוד מצוין של הבית וזאת בזכות היותו של החומר מחזיר אור מובהק.
 

לשירותכם בכל עת

 
ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית מספקת שירותי ציפוי מגן למפעלים, לחברות, למוסדות ולעסקים. אם אתם רוצים להגן על המוצר שלכם ולשמור על תכונותיו הטובות לאורך זמן – צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם שירות מקצועי – באחריות.
 
ציפוי מגן ברנס
צביעת ארובה
ציפוי מגן וצביעה לארובה
תמונה מלמעלה - צביעת הארובה
ברנס | ציפוי מגן
פרוייקט ציפוי מגן
הצוות של ברנס בפעולה
ברנס - תמונה ממטוס
תהליך ציפוי מגן
ציפוי מגן - מבט פנימי
פרוייקט ברנס
תמונות מהשטח - ברנס
[ עמוד 1 מתוך 2 ]הבא