ציפוי מגן אבץ או אלומיניום - ציפוי נגד קורוזיה ושחיקה

 
 
ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית מיישמת ציפויי מגן, הן חיצוניים והן פנימיים, על מגוון רחב של מוצרים ובאיכות מצטיינת: צינורות, בריכות, מיכלים, כלונסאות, קונסטרוקציות ועוד...
 
אם אתם רוצים להימנע משחיקה או מקורוזיה, ניתן לבצע ציפוי מגן על גבי מוצרים חדשים וישנים כאחד, ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר בזכות איכות החומרים בהם אנו משתמשים. הציפוי לא רק מגן על החומר אלא גם נותן לו מראה אסתטי יותר.
כל הציפויים מיוצרים על פי כל תקני הבטיחות והדרישות המחמירות, ומבטיחים עמידות ואטימות מקסימליות לאורך זמן.
 

ציפוי מגן – הסוגים השונים

 
ציפויי המגן מיוצרים מאלומיניום, מאבץ ומחומרים נוספים – בהתאם לאופי המוצר ולהעדפות הלקוח. העבודה מתבצעת באמצעות התזה ועל ידי צוות מומחים בתחום, שמקפיד על ביצוע מדויק של העבודה עד הפרטים הקטנים ביותר. ההתזה נעשית בהתאם למפרטי העובי וההתחברות המקובלים, תוך שימת דגש מיוחד על ביצועה בדיוק על פי התקן.
 
[ עמוד 1 מתוך 2 ]הבא
 
ציפוי מגן אבץ מסוג זה מיועד לחלקים שלא ניתן להכניס אותם לתהליך של גלוון חם מחשש לנזק שייגרם להם כתוצאה מכך ו/או בשל המשקל הרב או הגודל שלהם, שאינם מאפשרים ביצוע של גלוון בטבילה. ציפוי מגן זה מתבצע בהתזה, ומספק כיסוי מלא לחלק האמור.
 

ציפוי מגן אלומיניום

 
משמש בעיקר להגנה על מכלים ומתקנים גדולים, ומיועד בעיקר למניעת היווצרות של חלודה ופגמי צבע. מדובר בחמצון המתבצע באמצעות זרם חשמלי, תהליך אשר מבטיח שהציפוי לא ייפול, לא יחליד ולא יתקלף. כאשר הוא מיושם על גגות – ציפוי מגן מאלומיניום מבטיח בידוד מצוין של הבית וזאת בזכות היותו של החומר מחזיר אור מובהק.
 

לשירותכם בכל עת

 
ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית מספקת שירותי ציפוי מגן למפעלים, לחברות, למוסדות ולעסקים. אם אתם רוצים להגן על המוצר שלכם ולשמור על תכונותיו הטובות לאורך זמן – צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם שירות מקצועי – באחריות.
 
 
להגנה מושלמת על מוצריכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר הזמינו מאיתנו עוד היום ציפויי מגן מקצועיים!