ניקוי תעלות מיזוג אויר

 
 
דואגים לבריאות שלכם? מעוניינים ליהנות מאיכות אוויר גבוהה יותר בבית? מתי בפעם האחרונה ניקיתם את תעלות מיזוג האויר?

חברת ברנס מבצעת ניקוי תעלות מיזוג אויר, ומציעה את שירותיה המקצועיים לכל סוגי הלקוחות – מוסדות, חברות ואנשים פרטיים.חברת ברנס מבטיחה תוצאות טובות בזכות יתרונותיה הרבים:

  • ניסיון רב שנים
  • צוות מוביל ומקצועי
  • שיטות עבודה יעילות, חדשניות ובדוקות
  • מכשור מתקדם, המותאם לביצוע ניקוי תעלות מיזוג
  • עבודה עם כל סוגי מערכות הקירור – תעשייתיות וביתיות
 
למידע ולהצעת מחיר חייגו אלינו למספר 072-3226511
 

למה צריך לבצע ניקוי תעלות מיזוג אויר?

 
מערכות הקירור השונות יונקות אוויר מחוץ לבית, מקררות אותו (או מחממות) ומעבירות לתוך הבית. תעלות מיזוג האויר ממלאות תפקיד חשוב בתהליך הזה, אך במהלכו נשאב גם אבק ששוקע באותן תעלות. האבק מגיע ביחד עם האוויר לתוך הבית, ובכך גורם לפגיעה באיכות האויר. באבק ששוקע בתעלות מתפתחת קרדית האבק, שמעוררת אלרגיות באנשים רבים, וזהו גם כר פורה עבור חיידקים אחרים, שפוגעים בבריאות האדם. התדירות המומלצת לניקוי תעלות מיזוג אוויר תלויה בשימוש, אך בגדול ניתן לדבר על טיפול של אחת לשנה במערכות תעשייתיות ואחת לשלוש שנים במערכות הביתיות.
 
 

כיצד מבצעים ניקוי תעלות מיזוג אויר?

 
ניקוי התעלות צריך להתבצע מצד אחד בצורה עדינה כדי לא לפגוע בתעלות, ומצד שני, הוא צריך להיות יסודי מאוד. לצורך ביצוע המשימה פותחו מכשירים מיוחדים ושיטות עבודה ייחודיות. חברת ברנס מיישמת את השיטות המתקדמות והטובות ביותר לניקוי תעלות אויר, ומשיגה תוצאות מצוינות, שבאות לידי ביטוי בשיפור של איכות האוויר במבנה. חברת ברנס מזמינה אתכם לשפר את איכות האויר בבית ובמשרד, ובכך לדאוג לבריאותכם ולבריאות משפחתכם. יש לנו את כל הידע ואת כל הכלים שדרושים כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר.
 
זקוקים לניקוי תעלות אויר? התקשרו אלינו לטלפון 072-3226511