ניקוי בהתזת חול

 
 
חברת ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית מציעה ללקוחותיה למעלה מ-23 שנות ניסיון בביצוע עבודות ניקוי בהתזת חול מסוגים שונים (סיליקט, בזלת אלומיניום וכיו"ב). צוות החברה מקפיד לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בכל התקנים הדרושים בארץ ובעולם.

להזמנת שירותי ניקוי בהתזת חול, חייגו עוד היום: 072-3226511
 
ניקוי בהתזת חול משמש, לרוב, לניקוי של משטחים גדולים כגון קירות, גשרים, צינורות, חלקי מתכת ועוד. אף על פי ששירות זה זכה לשם "ניקוי חול", למעשה משתמשים לצורך הניקוי בחלקיקים שונים, לפי הצורך. בחירת החלקיקים נקבעת לפי סוג החומר אותו יש להסיר ולפי המשטח אותו מבקשים לנקות. שימוש בחלקיקים קשים וחדים מדי, ינקה לא רק את הלכלוך, אלא "ישייף" גם את המשטח. מנגד, שימוש בחלקיקים רכים מדי עלול לפגוע ביעילות המלאכה. על כן, צריך למעשה למצוא את האיזון, וזאת אחת מן הסיבות שניקוי בהתזת חול עושים רק עם אנשי מקצוע מומחים.

בין החומרים הנמצאים בשימוש (מן הרך עד הקשה)
  • חול לסוגיו
  • נחושת
  • חצץ פלדה
 
ניקוי בהתזת חול
 

בטיחות בשעת ניקוי בהתזת חול

 
במהלך מלאכת הניקוי נורים, כאמור חלקיקי חומר קטנטנים במהירות גבוהה. ישנה מידה לא מבוטלת של סכנה בשעת ביצוע פעולה זו באופן לא מקצועי ו/או לא ממוגן. הזרם העז יכול לפגוע בבני אדם ובבעלי חיים, וכן, חלקי חומר המתפרקים ונישאים באוויר יכולים לנוע באוויר ולחדור אל דרגי הנשימה, לעיניים ועוד. לפיכך, חברת ברנס וצוות עובדיה עובדים לפי כללי בטיחות מחמירים ועושים שימוש בעזרי הבטיחות הדרושים. כמו כן, מקפידה החברה להשאיר אחריה שטח נקי ומסודר, כך שכל שנותר ללקוחות הוא ליהנות מן הניקוי בראש שקט ובבטחה.
 
זקוקים לשירותי ניקוי בהתזת חול ו/או בהכנה לצביעה תעשייתית? רוצים לקבל הצעת מחיר עם רווח נקי?