התזת חול על חלודה

 
 
שימוש בהתזה של חול עבור ניקוי יסודי הוא שירות מקצועי שמבטיח ניקוי יעיל ביותר של משטחים רבים. אחד השימושים האיכותיים ביותר של אפשרות זו הוא בניקוי של חלודה – וכעת נבין איך זה בדיוק עובד, ומתי תזדקקו לשירות מקצועי שכזה.

 

התזה של חול היא אמצעי יעיל ביותר לניקוי של משטחים שונים

 
אם אתם מרימים גבה מול המסך כרגע, אז אתם אולי לא יודעים עד כמה התזת חול היא אמצעי יעיל לניקוי ברמה הגבוהה ביותר כיום. ואכן – מדובר באחד השירותים האיכותיים ביותר אליהם ניתן לפנות, כשאנחנו רוצים לבצע ניקוי של משטחים גדולים בתהליכי ייצור, לפני צביעה תעשייתית, עבור ליטוש של מבנים ורכיבים במכונות, ולעתים גם עבור ניקוי יעיל של משטחים שעברו נזק כזה או אחר. אחד המצבים שמהווים דוגמה בולטת בהקשר זה הוא ניקוי של חלודה באמצעות התזת החול.
 

באילו מצבים נזדקק לניקוי של חלודה ממשטחי מתכת?

 
המצבים בהם יש צורך בהתזת חול עבור ניקוי חלודה הם ברורים מאליהם – כאשר אנחנו רוצים לנקות בצורה יסודית חלודה ממשטח מתכתי כזה או אחר. בין אם מדובר בחידוש של צנרת או של רכיבי מכונות, ובין אם בהכנה לצביעה של מבנה מתכת כזה או אחר – אין דרך יעילה יותר לניקוי של חלודה ממשטחים גדולים.

 

כיצד משתמשים בהתזה של חול עבור ניקוי של חלודה?

 
התזת חול מבוססת על לחץ גבוה שבו החול מותז החוצה מהמכשיר הייעודי להתזה. הלחץ הגבוה יוצר עוצמה גבוהה שבה גרגירי החול (שלפעמים אינם חול של ממש, אלא גרגרים של חומרים אחרים), וכשהגרגרים פוגעים במשטח בעוצמה גבוהה הם למעשה מקלפים את השכבה השטחית ביותר ממנו. בצורה זו, ניתן להוריד את החלודה ממשטחי מתכת – שכן החלודה היא בדרך כלל שטחית.
 
 

בכדי לוודא שאתם מבצעים ניקוי חלודה יסודי ומקיף, פנו לברנס ניקוי חול

 
כמובן שלא כל אחד יכול לבצע התזת חול על מתכת ולנקות חלודה בצורה יעילה, ויש צורך במכשור מקצועי ובמיומנות גבוהה על מנת לבצע את התהליך בצורה המקצועית ביותר והבטוחה ביותר. לכן, אם אתם צריכים לבצע ניקוי חלודה איכותי ומקיף, אתם פשוט צריכים לפנות לברנס ניקוי חול.
 
זקוקים לשירותי ניקוי בהתזת חול ו/או בהכנה לצביעה תעשייתית? רוצים לקבל הצעת מחיר עם רווח נקי? חייגו: