בידוד תרמי

 
בידוד תרמי מבטיח לכם בית חמים ונעים בחורף וסביבת מגורים ממוזגת בקיץ. חברת ברנס מיישמת את כל סוגי הציפויים, ומבצעת בידוד תרמי למבנים.

חברת ברנס מעניקה לכם יתרונות רבים:
  • שימוש בחומרי בידוד איכותיים
  • יישום מדויק של החומרים, להבטחת בידוד איכותי
  • התאמה של הפתרון המתאים לכל לקוח
  • צוות עובדים מקצועי
  • ניסיון רב שנים
 
יש לכם שאלה בתחום הבידוד התרמי? חייגו אלינו למספר 072-3226511
 

חשיבותו של הבידוד התרמי

 
מטרתו העיקרית של הבית היא להגן על יושביו מפני הטמפרטורות הלא נוחות שבחוץ, ולכן הבית צריך להיות מבודד היטב. את הבידוד יוצרים באמצעות חומרים שלא מאפשרים מעבר חום מגוף אחד לגוף אחר, וכך, אם אתם מחממים את הבית, החום לא "בורח" אל מחוץ לבית. שכבת בידוד טובה מאפשרת לחסוך בעלויות החימום והקירור, שכן מכיוון שהטמפרטורה נשמרת טוב יותר. מעבר לזאת, אנשים שחיים בבית ממוזג ונוח נוטים לחלות פחות.
 

בידוד ואיכות הסביבה

 
ישנם חומרים מבודדים רבים, אך לא כל חומר מתאים לסביבה הביתית. חשוב ביותר שמוצרי הבידוד לא יפלטו חומרים רעילים, לא יפיצו ריחות ולא יגרמו לאף הפרעה אחרת לאיכות החיים או לבריאות האדם. עם השנים פותחו חומרים מיוחדים המיועדים לבידוד תרמי של מבנים. חומרים אלו ידידותיים לסביבה, לא פולטים חומרים מסוכנים או ריחות לא נעימים, ומשתלבים היטב בסביבת המגורים. חברת ברנס משתמשת אך ורק במוצרים המתאימים לבידוד מבנים.
 

בידוד פנימי מול בידוד חיצוני

 
בידוד תרמי חיצוני מגן על הבית מפני הטמפרטורות שבחוץ, אך גם בתוך הבית עצמו יש צורך בבידוד. חשיבותו של הבידוד הפנימי היא בעיקר בהיבט של חיסכון בחשמל, שכן לעיתים יש צורך בקירור או בחימום של חדר אחד בלבד. ליקוי בבידוד פנימי יגרור קשיים בחימום של חדר אחד.
 
בידוד תרמי – פנימי וחיצוני – מזמינים ממקצוענים בלבד!
ליצירת קשר או השארת פרטים ליחצו כאן